قوانین

قوانین عمومی

کلیه قوانین و رویه های با ما بازار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج با ما بازار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

روش های ارسال

برای سفارش ها در شهر میناب سفارشات با پیک در ساعات کاری روزهای غیر تعطیل (شنبه تا چهارشنبه صبح ها از 7:30 تا 14 ، عصرها از 14:00 تا 21 و پنج شنبه ها از 9 تا 14) ارسال میشود و برای ارسال به شهرستان ها، سفارشات از طریق پست سراسری در اولین ساعات کاری پس از ثبت و آماده شدن سفارش، ارسال میشود.

سفارشات شهروندان مینابی پس از ثبت و فاکتور شدن در مدت زمان کمتر از 48 ساعت در محل تحویل داده میشود و برای سفارشات شهرستان پس از تحویل به اداره ی پست، بین 2 تا 3 روز کاری، به دست شما خواهد رسید.

در خریدهای بیشتر از 100هزار تومان هزینه ارسال رایگان میباشد و برای خریدهای کمتر از این مبلغ، هزینه ارسال 8 هزار تومان میباشد.

با توجه به احتساب تاریخ گارانتی کالاهای الکترونیکی خارجی و تولید داخل از تاریخ تولیدشان تا مدت زمان قرار گرفتن آن در با ما بازار ، ممکن است زمان خرید کالا، مدت زمانی از تاریخ گارانتی گذشته باشد.لذا مشتری بایستی قبل از خرید از با ما بازار استعلام لازم را اخذ و سپس در خصوص خرید تصمیم گیری نماید .

سفارش دهنده کالا بایستی آدرس دقیق محل دریافت کالای خود را هنگام ثبت سفارش وارد نماید. تبعات و هزینه های ناشی از آدرس اشتباه به عهده خریدار می باشد .

در صورت بروز حوادثی نظیر جنگ، سیل، زلزله، اتش سوزی و … در شرایط غیر مترقبه و پیش بینی نشده وقوع هر حادثه ای که وقوع آن اتفاقی باشد، و موجبات تاخیر، عدم تحویل یا ایجاد خسارت به مرسوله را فراهم آورد ، مسئولیتی از این حیث به عهده با ما بازار نخواهد بود.

در زمان ثبت سفارش ها ، ممکن است چند نفر به صورت همزمان یک کالا را سفارش دهند که موجودی کافی نداشته باشد . در این حالت اولویت با اولین شخص پرداخت کننده است.بدیهی است که وجه پرداخت شده نفرات دیگر به ایشان برگشت داده خواهد شد و مسئولیتی برای تامین کالای فوق برعهده ی با ما بازار ندارد.

توضیحا اینکه با توجه به تعهد مندی فروشگاه اینترنتی با ما بازار به اخلاق در فروش و مشتری مداری در صورت عدم موجودی کالا سفارش داده شده یا محدودیت سفارش گذاری یک کالا به تعداد برای برخی از کالاها با ما بازار می تواند کالای جایگزین را پیشنهاد یا وجه پرداخت شده مشتری را به ایشان عودت نماید.

عودت وجه به خریدار تنها با ارایه عکس کارت ملی و حساب بانکی مربوط به سفارش دهنده یا پرداخت کننده وجه امکانپذیر می باشد ..

کالاهایی که به صورت باندل(کالاهایی که به همراه کالاهای دیگر بایستی سفارش گذاری شوند)،در سایت قرار داده می شوند، قابل فروش به صورت غیرباندل یا تکی نمی باشند. در صورت خرید مشتری به صورت تکی، وجه پرداخت شده به حساب ایشان واریز خواهد شد

شرایط بازپس فرستادن کالا:

  • در صورتی کالا دارای اشکال فنی باشد . چنانچه مشتری به صورت تلفنی قبل از ارسال کالا، درخواست تست داده باشد و کالا در مدت زمان کمتراز 7 روز پس از تحویل دچار مشکل شده باشد و این اشکال از طریق استفاده نادرست از کالا ( نصب و راه‌اندازی، تنظیمات ، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا قید شده است) رخ نداده باشد، مشتری می تواند کالا را با هماهنگی و با در نظر گرفتن شرایط زیر بازپس فرستد. در غیر اینصورت از عودت آن خودداری نماید .
  • کالا بدون هیچ گونه خط و خش، ضرب دیدگی، شکستگی و سوختگی باشد.
  • کالای درون کارتن و جعبه اصلی که خریداری شده و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی یا درج توضیحاتی روی آن ، به با ما بازار ارسال شود
  • استفاده نادرست از کالا از قبیل نصب و راه‌اندازی، تنظیمات ، نگهداری و استفاده‌ی غیر اصولی و متفاوت با توصیه سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا قید شده است و کاربرد غیرمعمول شامل بازپس فرستادن کالا نمی‌شود .
  • هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد
  • چنانچه مشتری هنگام تماس با با ما بازار در خصوص سفارش ثبت شده ، ارسال کالا با درخواست مشتری کالای پلمپ به عهده مشتری می باشد ، که این حالت شامل بازپس فرستادن کالا باز شده باشد پیگیری و رفع اشکال از طریق شرکت گارانتی دهنده به وسیله خریدار می باشد . بدیهی است فروشگاه با ما بازارمسئولیتی در قبال شرکت گارانتی دهنده ندارد .
  • مشتری از خرید منصرف شده باشد. در این حالت تا زمانی که بسته ارسالی از فروشگاه خارج نشده یا کالا به دست مشتری نرسیده باشد، یعنی مشتری کالا را از پست تحویل نگرفته باشد، در هر شرایطی میتواند کالا را مرجوع کند(چه کالا تست شده و چه تست نشده باشد). بدیهی است هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد ..
  • چنانچه بسته ارسالی هنگام تحویل به مشتری دارای اشکالات ظاهری نظیر ضربه خوردگی ، مخدوش بودن بسته بندی، رطوبت ، تو رفتگی و … باشد ، مشتری می تواند بسته را تحویل نگرفته و با ما بازار موضوع را در میان بگذارد. تحویل گرفتن بسته تحت هر شرایطی از پست یا پیک یا ناوگان حمل به منزله قبول کالا و تایید سلامت فیزیکی کالا می باشد.

نکات ضروری:

لازم به ذکر است پس از ثبت سفارش و فاکتور شدن آن، امکان تغییر و یا لغو سفارش وجود بنا بر شرایط موجود و تصمیم فروشگاه با ما بازار فقط امکان پذیر می باشد . در رابطه با ارسال سفارشات در شهر میناب ، محل تحویل سفارش درب اصلی ساختمان میباشد و برای سفارشات شهرستان ها به عهده اداره پست میباشد . در صورت هرگونه سوال و یا مشکلی درباره سفارش خود با شماره تلفن 07642223507 تماس بگیرید.برای سفارشات ارسالی از طریق پست، با مراجعه به آدرس http://itemtracking.post.ir و وارد کردن کد رهگیری مرسوله که در سایت در قسمت پنل کاربری برای سفارش شما ثبت شده، میتوانید سفارش خود را پیگیری فرمائید.در سفارشات اسمبل و نصب برنامه و ویندوز بر روی سیستم یا لپتاپ خریداری شده، دستگاه از لحاظ فنی و نرم افزاری توسط متخصان بخش فنی تست میشود و سپس برای مشتری ارسال میشود.

سبد خرید

CLOSE
CLOSE